מה כוללת פעולת ליטוש מרצפות ?

ככל שעובר הזמן הרצפה מאבדת את המראה המקורי שלה ויש לפעול בדרכים שונות כדי לחדש את מראה הרצפה. אחת הפעולות הטובות ביותר לחידוש מראה הרצפה היא ליטוש מרצפות. באמצעות פעולה זו ניתן להשיב לרצפה את המראה המבריק.

מהי פעולת ליטוש מרצפות?

אם הרצפה שלכם איבדה את המראה היפה לאורך השנים, אתם יכולים להזמין חברת ניקיון שתבצע פעולת ליטוש מרצפות, מה שיחזיר לרצפה את המראה היפה. במשך השנים הרצפה איבדה את יופייה כתוצאה מלכלוך, ולכן יש לבצע פעולת ניקיון על מנת להחזיר לה את המראה היפה. אחת הפעולות היא ליטוש מרצפות כשמה כן היא ליטוש של המרצפות על מנת להשיב להן את המראה הזוהר. תהליך ליטוש רצפות ניתן לבצע על כל סוגי האריחים,כאשר כל חומר דרוש טיפול שונה.

מה כוללת הפעולה?

  • שאיבה: השלב הראשון מתחיל בהגדלת החריצים בין הארחים, זאת כדי שיהיה ניתן לשאוב את כל הלכלוך בצורה יסודית.במהלך הזמן מצטבר לכלוך רב ברצפה, ולכן יש צורך להגדיל את האריחים על מנת שיהיה אפשר לשאוב את כל הלכלוך.
  • מילוי החריצים: בשלב השני יש למלא את החריצים בדבק ולאחר מכן להמתין לייבוש, כאשר שלב זה אורך במשך שלוש שעות.
  • ליטוש הרצפה: בשלב הזה מלטשים את הרצפה באמצעות יהלומי גריסה ומיישרים את כל האריחים באופן שווה. פעולת היישור מתבצעת באמצעות מכונת פוליש מיוחדת המיועדת לליטוש מרצפות. מטרתו של שלב זה הוא ליצור מראה אחיד ללא הפרשי גובה בין המרצפות. מדובר בתהליך עליו יש לחזור מספר פעמים בהתאם למצב הרצפה.
  • ·         גימור: מדובר בשלב האחרון ובו בהתאם לבחירה שלכם מוענק המראה הרצוי – מראה מבריק או מראה מט לרצפה המלוטשת. שלב זה חייב להיות מבוצע על ידי חברת ניקיון מקצועית ובעלת ניסיון בתחום על מנת לקבל את התוצאה הרצויה.

 מי מבצע את הפעולה?

את פעולת ליטוש המרצפות לא מבצעים לבד, אלא יש להסתייע בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. חברה מקצועית שצברה ניסיון בתחום יכולה להתאים את החומרים לסוג המרצפות וכך להעניק טיפול מקיף ויסודי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s